KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073221
nr 1307 3221
Rosensohn, stilleben, signerad. Olja på duk, 36x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:03:43
100 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr